ospl1

PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ PLETI


• RADIOFREKVENCE – lifting bez chirurgického zákroku
• FOTOOMLAZENÍ - světelnou energií = tvorba kolagenu
• FOTODEPILACE IPL – trvalé odstranění chloupků
• NEINVAZIVNÍ MEZOTERAPIE – tělová radiofrekvence
• FOTOBĚLENÍ ZUBU – vrátí zubům původní bělost
• PERMANENTNÍ MAKE UP - povrchová pigmentace
• VÝPLNĚ VRÁSEK
• MEZOTERAPIE
• LIFTING POMOCÍ NITÍ
• KMENOVÉ BUŇKY
• BOTOX
• LIPOLÝZA

OBLIČEJOVÁ RADIOFREKVENCE

Obličejová radiofrekvence je metoda známá také pod názvem nechirurgický lifting. Jedná se o neinvazní techniku, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestezie. Koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje. Radiofrekvence spočívá v selektivní aplikaci energie do pokožky, aniž by ji jakkoliv poškodila. Ošetření je ideální pro osoby s mírně ochablou pokožkou obličeje, krku a dekoltu, které chtějí zlepšit svůj vzhled, aniž by se musely uchýlit k chirurgickému zákroku.
zpět nahoru

FOTOOMLAZENÍ

Po 30. roce věku je pleť bez vrásek jen krásnou iluzí. Ochablost pleti a vrásky činí starosti lidem toužícím vypadat mladě, zdravě a příjemně. Fotoomlazení pomocí proměnlivého pulzního světelného paprsku přístrojem VPL je účinná moderní metoda, používaná pro dosažení výrazného zlepšení textury a kvality pokožky, zejména na obličeji, krku, dekoltu a rukou. Ošetření poskytuje pleti obnovu přirozené hydratace a pružnosti, zmenšení pórů, zmírnění vrásek, pigmentových skvrn v epidermis a přináší pokožce hedvábnou jemnost. Světelná energie podporuje tvorbu NOVÉHO KOLAGENU. Součástí ošetření je také aplikace speciální pleťové masky, která zesiluje výsledný efekt. Fotoomlazení přístrojem VPL splňuje všechny náročné požadavky ze strany klientů, nevyžaduje anestezii a je BEZBOLESTNÉ. Výhodou je především možnost nastavení INDIVIDUÁLNÍCH parametrů v závislosti na stavu pleti.
zpět nahoru

ospl2

FOTODEPILACE

Fotodepilace pomocí proměnlivého pulzního světelného paprsku je bezpečná a vysoce účinná technika, používaná pro dosažení postupné a TRVALÉ redukce ochlupení. Ošetření je možné provádět na všech částech těla i obličeje. Pulzní světelný paprsek ničí pouze buňky vlasového folikulu a nepoškozuje okolní pokožku. Ošetření je vhodné pro ženy i pro muže.
zpět nahoru

NEINVAZIVNÍ MEZOTERAPIE - tělová radiofrekvence

Zbavte se ochablé pokožky na různých částech těla a vytvarujte si svou postavu. Tělová radiofrekvence je neinvazivní metoda, tzn. bez chirurgického zákroku, která velmi účinně a rychle zpevňuje a vypíná pokožku na různých částech těla (břiško, paže, nohy, hýždě, záda). Výborné výsledky tohoto ošetření jsou viditelné u ochablé pokožky, bříška po porodu, u partií po rychlém úbytku váhy, apod. Principem této metody je vyvolání tepelného efektu, díky kterému je stimulována tvorba nového kolagenu. Jedná se o nebolestivou, bezpečnou a vysoce účinnou metodu k vymodelování postavy a odstranění ochablé pokožky. Je vhodná jak pro ženy, tak pro muže.
zpět nahoru

FOTOBĚLENÍ ZUBŮ metodou Cosmetic teethrigit

Pro oslnivé zuby a krásný úsměv Rychlý, nebolestivý a vysoce efektivní způsob jak navrátit zubům jejich původní bělost. Jedinečná ústní vanička v kombinaci s patentovanými pěnovými páskami a speciálním ultrafialovým světlem, které dokonale a stejnoměrně rozvádí teplo po horních i dolních zubech, zajistí, že po několika ošetřeních jsou zuby viditelně bělejší.
zpět nahoru

Studio Kamilla, Masarykovo náměstí 59, Bystřice nad Pernštejnem 593 01  
All Rights Reserved Webdesign by RK © 2011